AktüelPolitikaTatar: “Olayı abartmayalım, bu bir rastlantı”

Başbakan Tatar füzenin düştüğü bölgeden yaptığı açıklamada “Olayı abartmayalım, bu tür olaylar olabilir. Tesellimiz can kaybının olmaması. Bunun bir rastlantı olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı. İşte açıklama “Meseleyi değerlendirdik, kesin bir şey söyleyemeyeceğim. Ancak bana verilen bilgiye göre bir füze olabilir. Bekleyip göreceğiz. Çünkü Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Genelkurmay’a iletti. Bu bir gerginliğin neticesi. Ben bunun bir kaza olduğunu, tekrarının beklenmediğini söylemek istiyorum. Olayı abartmayalım, bu tür olaylar olabilir. Tesellimiz can kaybının olmaması. Bunun bir rastlantı olduğunu...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 1, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Tatar füzenin düştüğü bölgeden yaptığı açıklamada “Olayı abartmayalım, bu tür olaylar olabilir. Tesellimiz can kaybının olmaması. Bunun bir rastlantı olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İşte açıklama

“Meseleyi değerlendirdik, kesin bir şey söyleyemeyeceğim.

Ancak bana verilen bilgiye göre bir füze olabilir. Bekleyip göreceğiz. Çünkü Güvenlik Kuvvetleri Komutanı Genelkurmay’a iletti.

Bu bir gerginliğin neticesi. Ben bunun bir kaza olduğunu, tekrarının beklenmediğini söylemek istiyorum.

Olayı abartmayalım, bu tür olaylar olabilir. Tesellimiz can kaybının olmaması.

Bunun bir rastlantı olduğunu düşünüyorum.

Genelkurmay’dan daha somut bilgi aldığımızda halkımıza ileteceğiz. Genelkurmay ihtiyaç duyarsa tetkikler için gelecekler”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık