AktüelGazedda'nın GündemiTatar, nasıl sululuk edeceğini şaşırdı

Emeklilik planı olarak Cumhurbaşkanlığı’na atanan Ersin Tatar, Türkiye ile ilgili herhangi bir gelişmeyi “tebrik” etme şansını kaçırmıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 25, 2021
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Emeklilik planı olarak Cumhurbaşkanlığı’na atanan Ersin Tatar, Türkiye ile ilgili herhangi bir gelişmeyi “tebrik” etme şansını kaçırmıyor. Kıbrıs’ın kuzeyindeki yurttaşların sorunları çığ gibi büyürken Tatar’ın derdi AKP Kongresi ve Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın galibiyeti oldu.

Atanmış Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Kıbrıs’ın kuzeyinde yaşanan hiçbir sorunla ilgilenmemeye devam ediyor. Kendisini seçtirenlere şükranlarını sunmaktan bir saniye bir geri durmayan Tatar, dün ve bugün de Türkiye’de yaşanan gelişmelere yönelik açıklamalarda bulundu.

Dün akşam saatlerinde Türkiye’de AKP Genel Kongresi’nin tamamlanmasının ardından TC Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı arayan Tatar, Erdoğan’ı tebrik ederken, bugün de dün akşam oynanan futbol maçı ile ilgili TC A Milli Futbol Takımı’nı tebrik etti. Tatar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Tebrikler… Başarılarınızın devamını diliyoruz” dedi.

Tatar’ın Türkiye’yi tebrik ederken, Kıbrıs’ın kuzeyinde futbol dahi oynanamasıyla ilgili herhangi bir görüş bildirmemesi ise dikkat çekti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık