koronavirusTatar, en genç ölümün yaşandığı gece maç derdinde

Bir “emeklilik planı” olarak Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getiren seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, dün akşam Beşiktaş’ın maçını izledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 25, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bir “emeklilik planı” olarak Cumhurbaşkanlığı görevini yerine getiren seçtirilmiş Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, dün akşam Beşiktaş’ın maçını izledi. Koronavirüsten en genç ölümün gerçekleştiği dün akşam saatlerinde maç izleyen Tatar, ülke gündeminden tamamen bağımsız bir şekilde “liderlik” etmeye devam ediyor.

Dün akşam Kıbrıs’ın kuzeyinde koronavirüsten en genç ölüm gerçekleşti. 40 yaşındaki Salih Çarka’nın hayatını kaybetmesi ile ilgili sosyal medyada infial sürerken, ülkenin seçtirilmiş Cumhurbaşkanı, emeklilik planı çerçevesinde yine maç izledi. Her hafta sonu bir bölgede maç izleyen Tatar, dün akşam izlediği Beşiktaş-Göztepe maçıyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık