koronavirusTatar diyor ki; “o kapı açılacak”

Başbakan Ersin Tatar, 1 Temmuz itibariyle, Türkiye'den gelişlerin başlayacağını duyurdu. Bakanlar Kurulu'nun dün akşam yaptığı toplantıda aldığı kararı açıklayan Tatar, 1 Temmuz’dan itibaren Türkiye’den gelişlerde ‘çifte test’ yapılacağını belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 25, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Ersin Tatar, 1 Temmuz itibariyle, Türkiye’den gelişlerin başlayacağını duyurdu. Bakanlar Kurulu’nun dün akşam yaptığı toplantıda aldığı kararı açıklayan Tatar, 1 Temmuz’dan itibaren Türkiye’den gelişlerde ‘çifte test’ yapılacağını belirtti.

Hükümet, Koronavirüs salgını noktasında dünyada en tehlikeli ülkelerden biri olarak görünen Türkiye’ye açmaya niyetli görünüyor. Dün akşam yapılan toplantıda, Türkiye’den 1 Temmuz itibariyle vatandaş olmayanların gelişlerinin olacağını belirten Tatar, gelişlerde ‘çifte test’ yapılacağını belirtti.

Tatar, konuşmasında, son 72 saatte, Türkiye’den test yapılarak adaya gelinebileceğini ve geldikten sonra, bir de Kıbrıs’ta test yapılacağını belirterek, “bunu yapabilecek kapasitemiz vardır, sonra da izleme sürecine alacağız” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık