koronavirusTatar bunu da yaptı: Mizahı şikayet etti

Akademisyen Senih Çavuşoğlu, Sosyal medyada paylaştığı bir çalışma yüzünden polise şikayet edildi. Akademisyen Senih Çavuşoğlu, Sosyal Medyada Ersin Tatar’la ilgili paylaştığı bir çalışma dolayısıyla polise şikayet edildi. Uzun yıllardır grafik foto-montaj çalışmaları ile gündeme dair eleştirilen getiren Prof. Dr. Senih Çavuşoğlu, yaptığı bir çalışmadan dolayı ilk kez polise şikayet edildi. Konuyu kişisel sosyal medya hesabından duyuran Çavuşoğlu, bugün şikayet için polise çağrıldığını ve kendisini şikayet edenin kraliçe olmadığını duyurdu. Çavuşoğlu’nun açıklaması şöyle: “Grafik ve mizah...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 19, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Akademisyen Senih Çavuşoğlu, Sosyal medyada paylaştığı bir çalışma yüzünden polise şikayet edildi.

Akademisyen Senih Çavuşoğlu, Sosyal Medyada Ersin Tatar’la ilgili paylaştığı bir çalışma dolayısıyla polise şikayet edildi.

Uzun yıllardır grafik foto-montaj çalışmaları ile gündeme dair eleştirilen getiren Prof. Dr. Senih Çavuşoğlu, yaptığı bir çalışmadan dolayı ilk kez polise şikayet edildi.

Konuyu kişisel sosyal medya hesabından duyuran Çavuşoğlu, bugün şikayet için polise çağrıldığını ve kendisini şikayet edenin kraliçe olmadığını duyurdu.

Çavuşoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Grafik ve mizah hayatımda ilk kez bir sosyal medya paylaşımım ciddi ciddi polise şikayet edildi. Bugün şikayet üzerine ifade için polise çağrıldım. Şikayetçi kraliçe değil, bir başka baş siyasetçi. Olayla ilgili gelişmeler hakkında sizleri kesinlikle bilgisiz bırakmayacağım. Şimdilik bu kadar çünkü Tanrılar Çıldırmış Olmalı filmini tekrar izlemek istiyorum. İyi akşamlar, herkes bu süreçte beden ve akıl sağlığına çok dikkat etsin lütfen.”

GazeddaKıbrıs olarak Sayın Ersin Tatar’a belirtmek isteriz ki, dünyanın her yerinde siyasi karakterler mizahın konusu olmaktadır. Mizahi bir çalışma yaptığı için akademisyen Çavuşoğlu’nu şikayet etmeniz, ne kadar aciz bir durumda olduğunuzun da göstergesidir. Senih Çavuşoğlu yalnız değildir. Bizi de şikayet edin!

İşte bahsi geçen çalışma:  

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık