AktüelPolitikaTatar: Bana oyun çekme #comeoners

Hükümetin 100. günü dolayısıyla yapılan basın toplantısında Başbakan Ersin Tatar yine toplantıya damgasını vuran bir çıkış yaptı. Gazeteci Sami Özuslu’nun “Kabinede bir revizyon olacak mı?” sorusunu yanıtlamaktan kaçınan Tatar, “Kabinede revizyon… Oyun çekme bana! hiç karıştırma işi!” şeklinde cevap verdi. Neler yaşandı? Gazeteci Sami Özuslu’nun sorusunun ardından Başbakan Ersin Tatar ve Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay arasında bir diyalog gerçekleşti. Başbakan’ın kulağına eğilen Özersay, “bu soruyu yanıtlayayım mı?” diye sordu. Başbakan Tatar ise “hiç...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 3, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Hükümetin 100. günü dolayısıyla yapılan basın toplantısında Başbakan Ersin Tatar yine toplantıya damgasını vuran bir çıkış yaptı.

Gazeteci Sami Özuslu’nun “Kabinede bir revizyon olacak mı?” sorusunu yanıtlamaktan kaçınan Tatar, “Kabinede revizyon… Oyun çekme bana! hiç karıştırma işi!” şeklinde cevap verdi.

Neler yaşandı?

Gazeteci Sami Özuslu’nun sorusunun ardından Başbakan Ersin Tatar ve Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay arasında bir diyalog gerçekleşti.

Başbakan’ın kulağına eğilen Özersay, “bu soruyu yanıtlayayım mı?” diye sordu. Başbakan Tatar ise “hiç yanıtlama” cevabını verdi.

Sorusu yanıtlanmayan Özuslu ise “kabine sorum yanıtlanmadı” şeklinde çıkış yaptı.

Ardından ise Tatar, “Kabinede revizyon… Oyun çekme bana! hiç karıştırma işi!” diye tepki gösterdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık