AktüelPolitikaTatar: “Askerler tahliye edildi”

"Bize verilen bilgi herhangi bir kaybın olmadığı yönünde" diye konuşan Tatar, olaydan önce askerlerin tahliye edildiğini kaydetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 12, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Başbakan Ersin Tatar, basın toplantısında Kıbrıs Postası muhabirinin sorusu üzerine patlamanın yaşandığı birlikte askerlerin olduğunu fakat öncesinde tahliye edildiklerini açıkladı.

“Bize verilen bilgi herhangi bir kaybın olmadığı yönünde” diye konuşan Tatar, olaydan önce askerlerin tahliye edildiğini kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft