AktüelGazedda'nın Gündemi“Talat CTP adına konuşan bir siyasetçi değil”

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman, Mehmet Ali Talat'ın Akıncı ile ilgili söylemlerini sahiplenmedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 26, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cumhuriyetçi Türk Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman, Mehmet Ali Talat’ın Akıncı ile ilgili söylemlerini sahiplenmedi.

Cumhurbaşkanı adayı Tufan Erhürman, bugün Güven Arıklı’nın Hakikat TV’de sunduğu programa konuk olarak seçim süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Erhürman, seçimde ikinci tura kalacaklarından emin olduklarını belirtti. Erhürman açıklamaları arasında Talat’ın Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ile ilgili söylemini sahiplenmeyerek, “Sayın Talat eski genel başkanlarımızdandır ve CTP içindeki önemli figürlerdendir. Ama CTP adına şu anda konuşan bir siyasetçi değildir. CTP’nin özel organları var. Buradan o çıkarımı yapmamamız gerekiyor” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık