AktüelSanatSystem of a Down 15 yıl sonra geri döndü

Ermeni–Amerikan müzik grubu System of a Down 15 yıl aradan sonra piyasaya geri döndü. Müzik grubu klibinde Ermenistan'a bağış toplamak içi çağrıda bulundu. Youtube'da yayınlanan klipte "bağış yap" butonu oluşturulurken, "tüm işlem ücretleri YouTube tarafından karşılanmaktadır" ifadelerine yer verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 19, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde 1994 yılında kurulan Ermeni–Amerikan müzik grubu “System of a Down” 15 yıl aradan sonra piyasaya dönme kararı aldı. 15 yıl aradan sonra yayınlanan ilk müzikte ise Ermenistan için bağış toplanmak üzere kampanya oluşturuldu.

Klipte Ermenistan askerlerinin görüntülerinin yanı sıra müzik grubu üyelerinin de Ermenistan askeri üniforması giymesi dikkat çekti.   

Kliplerini YouTube üzerinden yayınlayan grup, “Yıllar sonra 2 yeni şarkı yayınladık. Şarkılarımızda Karabağ ve Ermenistan’dan bahsettik. Destek bekliyoruz. Yardımlar Karabağ ve Ermenistan’daki ihtiyaç sahipleri ve askerler için kullanılacak” ifadeleri yer aldı. Müzik grubu ayrıca, şarkıların indirilmesini de ‘hayır işi’ olarak nitelendirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..