AktüelEkolojiEkonomi PolitikPolitikaYaşamSulak Alanlar Tüzüğü geri çekildi

Son günlerde tartışma konusu olan ve çevre-ekoloji örgütlerinin tepkisini çeken Sulak Alanlar Tüzüğü bugün yapılan Bakanlar Kurulu toplanısında, yeniden düzenlenmek üzere geri çekildi. Çevre aktivisti Hasan Sarpten’in sosyal medyadan paylaştığı bilgide, tüzüğün taraflarla görüşüldükten sonra tekrar düzenleneceği belirtildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 9, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Son günlerde tartışma konusu olan ve çevre-ekoloji örgütlerinin tepkisini çeken Sulak Alanlar Tüzüğü bugün yapılan Bakanlar Kurulu toplanısında, yeniden düzenlenmek üzere geri çekildi.

Çevre aktivisti Hasan Sarpten’in sosyal medyadan paylaştığı bilgide, tüzüğün taraflarla görüşüldükten sonra tekrar düzenleneceği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık