koronavirus“Şu an için kapanma kararı yok”

Başbakan Hamza Ersan Saner, Bakanlar Kurulu’nun şu an için bir kapanma kararı bulunmadığını belirterek, durumun Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu tarafından değerlendirileceğini kaydetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 22, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Başbakan Hamza Ersan Saner, Bakanlar Kurulu’nun şu an için bir kapanma kararı bulunmadığını belirterek, durumun Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu tarafından değerlendirileceğini kaydetti. Saner durumun Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu tarafından değerlendirileceğini kaydetti.

Bakanlar Kurulu sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başbakan Ersan Saner, artan Covid 19 vakaları nedeniyle bugün itibarı ile bir kapanma kararının söz konusu olmadığını belirterek, “Şu an itibarıyla kapanma ile ilgili bir kararımız bulunmuyor. Ancak Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu’nun yetkisindedir  bu kararlar. Bakanlar Kurulu’nun uhdesinde değildir. Ancak Sağlık Bakanlığımız Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu ile birlikte olaya çok hassas yaklaşmaktadır. Bizler de oradan gelen bilgiler ışığında gerekli düzenlemeleri yapacağız”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..