AktüelİnsanYaşamStranger Things’in üçüncü sezonu için tarih açıklandı

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 1, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Netflix’in sevilen ve ilgiyle izlenen dizisi Stranger Things için yeni sezon tarihi açıklandı.

2019’un ilk sabahında dizinin kurumsal facebook sayfasından paylaşılan posterde yeni sezonun başlangıç tarihinin 4 Temmuz olduğu belirtildi.

Stranger Things: Season 3 | Date Announcement [HD] | Netflix

1985 will never be the same. Stranger Things returns for a third season July 4, 2019 on Netflix. Watch Stranger Things on Netflix: https://www.netflix.com/title/80057281 SUBSCRIBE: http://bit.ly/29qBUt7 About Netflix: Netflix is the world’s leading internet entertainment service with 130 million memberships in over 190 countries enjoying TV series, documentaries and feature films across a wide variety of genres and languages.

 

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©