AktüelİnsanYaşamStranger Things ekibinden yeni video

Üçüncü sezon çekimleri neredeyse tamamlanan ve seyirci karşısına çıkmak için 2019 yazını bekleyen dizinin çocuk kahramanları Noel için kamera karşısına geçti. Üçüncü sezon için son hazırlıkları tamamlayan yapım ekibi bölüm başlıklarını iki hafta önce tanıtmıştı. “Suzie, Do You Copy?”, “The Mall Rats”, “The Case of the Missing Lifeguard”, “The Sauna Test”, “The Source”, “The Birthday”, “The Bite” ve “The Battle of Starcourt” olarak açıklanan konu başlıklarından oluşan sezonun “Back to the Future” ve yine 1985’te...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 22, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Üçüncü sezon çekimleri neredeyse tamamlanan ve seyirci karşısına çıkmak için 2019 yazını bekleyen dizinin çocuk kahramanları Noel için kamera karşısına geçti.

Üçüncü sezon için son hazırlıkları tamamlayan yapım ekibi bölüm başlıklarını iki hafta önce tanıtmıştı. “Suzie, Do You Copy?”, “The Mall Rats”, “The Case of the Missing Lifeguard”, “The Sauna Test”, “The Source”, “The Birthday”, “The Bite” ve “The Battle of Starcourt” olarak açıklanan konu başlıklarından oluşan sezonun “Back to the Future” ve yine 1985’te gösterime giren Chevy Chase filmi Fletch‘ten etkiler içerdiği de içeriden sızan bilgiler arasında.

Serinin yaratıcısı The Duffer Brothers ve yönetmen Shawn Levy’nin iki sezon sonunda yükselen beklentiyi boşa çıkartmamak için iki yıllık bir arayı bile göze aldığı Stranger Things, yayın tarihi hala net olmamakla birlikte, üçüncü sezonu 2019’un yaz aylarında gösterime sokmayı planlıyor. Temmuz başında ilk defa Stranger Things 3 için bir fragman yayımlayan yapım ekibi Hawkins’in ilk alışveriş merkezi Starcourt Mall’ı ön plana çıkartmış ve videoada Steve (Harrington) bir dondurmacıda çalışırken görülmüştü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık