AktüelYaşamStranger Things 3 rekor kırarak Netflix’in en çok izlenen dizisi oldu

Netflix, Stranger Things’in hala platformun en başarılı dizisi olduğunu açıkladı. Sevilen dizinin üçüncü sezonu ABD’nin 4 Temmuz kutlamalarına denk gelen perşembe günü yayımlandı ve 40,7 milyondan fazla hane ilk 4 günde en az bir bölüm izledi. Bu rakam, Stranger Things’i Netflix’in en çok izlenen dizisi yapıyor. Netflix’e göre 8 bölümün hepsini izleyen 18,2 milyon hesap bulunuyor. Dizinin Ekim 2017’de yayımlanmaya başlayan ikinci sezon prömiyeri ABD’de ortalama 15,8 milyon izleyiciye ulaşmıştı. Netflix başarılı bir yaz geçiriyor....
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 11, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Netflix, Stranger Things’in hala platformun en başarılı dizisi olduğunu açıkladı.

Sevilen dizinin üçüncü sezonu ABD’nin 4 Temmuz kutlamalarına denk gelen perşembe günü yayımlandı ve 40,7 milyondan fazla hane ilk 4 günde en az bir bölüm izledi. Bu rakam, Stranger Things’i Netflix’in en çok izlenen dizisi yapıyor.

Netflix’e göre 8 bölümün hepsini izleyen 18,2 milyon hesap bulunuyor.

Dizinin Ekim 2017’de yayımlanmaya başlayan ikinci sezon prömiyeri ABD’de ortalama 15,8 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

Netflix başarılı bir yaz geçiriyor. Geçen ay başrollerinde Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın yer aldığı film Murder Mystery de ilk üç günde neredeyse 30,9 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti.

Will Smith’in başrolünde yer aldığı film Bright’ın Aralık 2017’de gösterime girdiği günlerde 11 milyon kadar izlendiği düşünüldüğünde bu durum daha da şaşırtıcı. Çünkü film o dönemde, Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olarak değerlendirilmişti.

Öte yandan şirketin bu istatistikleri başarılarını vurgulamak amacıyla öne çıkardığını da belirtmek gerek.

Stranger Things’in oyuncu kadrosunda  Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Winona Ryder ve David Harbour gibi isimler yer alıyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©