AktüelYaşamStranger Things 3 rekor kırarak Netflix’in en çok izlenen dizisi oldu

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 11, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Netflix, Stranger Things’in hala platformun en başarılı dizisi olduğunu açıkladı.

Sevilen dizinin üçüncü sezonu ABD’nin 4 Temmuz kutlamalarına denk gelen perşembe günü yayımlandı ve 40,7 milyondan fazla hane ilk 4 günde en az bir bölüm izledi. Bu rakam, Stranger Things’i Netflix’in en çok izlenen dizisi yapıyor.

Netflix’e göre 8 bölümün hepsini izleyen 18,2 milyon hesap bulunuyor.

Dizinin Ekim 2017’de yayımlanmaya başlayan ikinci sezon prömiyeri ABD’de ortalama 15,8 milyon izleyiciye ulaşmıştı.

Netflix başarılı bir yaz geçiriyor. Geçen ay başrollerinde Adam Sandler ve Jennifer Aniston’ın yer aldığı film Murder Mystery de ilk üç günde neredeyse 30,9 milyon kullanıcı tarafından izlenmişti.

Will Smith’in başrolünde yer aldığı film Bright’ın Aralık 2017’de gösterime girdiği günlerde 11 milyon kadar izlendiği düşünüldüğünde bu durum daha da şaşırtıcı. Çünkü film o dönemde, Netflix’in en çok izlenen orijinal yapımlarından biri olarak değerlendirilmişti.

Öte yandan şirketin bu istatistikleri başarılarını vurgulamak amacıyla öne çıkardığını da belirtmek gerek.

Stranger Things’in oyuncu kadrosunda  Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Winona Ryder ve David Harbour gibi isimler yer alıyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©