AktüelEkonomi PolitikStefanu: Anastasiadis ve hükümeti istifa etsin

ΑΚΕL Basın Sözcüsü Stefanos Stefanu Temsilciler Meclisi’nin kendi kendini feshetmesi için yapılan öneriye ilişkin AKEL'in tutumu tamamen net olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Anastasiadis ve hükümetinin istifa etmesi gerektiğini söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 27, 2020
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

ΑΚΕL Basın Sözcüsü Stefanos Stefanu Temsilciler Meclisi’nin kendi kendini feshetmesi için yapılan öneriye ilişkin AKEL’in tutumu tamamen net olduğunu belirterek, Cumhurbaşkanı Anastasiadis ve hükümetinin istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Stefanu Kıbrıs’ta yaşanan “altın” pasaport skandalında ve Avrupa Komisyonu’nun Kıbrıs’ı sanık sandalyesine oturtmasında ana ve belirleyici sorumluluğunun Cumhurbaşkanı Anastasiadis ve hükümetinde olduğunu vurguladı.

ΑΚΕL Basın Sözcüsü “Cumhurbaşkanı sorumluluklarını üstlenip istifa edince, hem Temsilciler Meclisi, hem de sorumlulukları hakkında konuşalım” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..