AktüelTeknolojiYaşamSpotify’dan yenilik

Internet devlerinin Snapchat hikâyelerinden esinlenerek ya da taklit ederek getirdiği yenilikler yayılmaya devam ediyor. ShortMAG‘ın haberine göre Bu konuda bir hamle de Spotify’dan geliyor. Şu anda test aşamasında olan hikâye özelliği ile Spotify’da müzisyenlerin artık çeşitli paylaşımlar yapmasının önü açılacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 14, 2019
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Internet devlerinin Snapchat hikâyelerinden esinlenerek ya da taklit ederek getirdiği yenilikler yayılmaya devam ediyor.

ShortMAG‘ın haberine göre Bu konuda bir hamle de Spotify’dan geliyor. Şu anda test aşamasında olan hikâye özelliği ile Spotify’da müzisyenlerin artık çeşitli paylaşımlar yapmasının önü açılacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..