AktüelEkonomi PolitikPolitikaSözleşmesi yenilendi: Nazmi Pınar Antalya’da memurluğa devam edecek

12.03.2019 tarihli resmi gazetede yer alan Bakalar Kurul’u kararında Yurtdışı Turizm Ofislerinde görev yapan personelin sözleşmelerini yenilediğini duyurdu. Söz konusu personellerin arasında UBP tarafından geçtiğimiz dönem Antalya temsilciliğine atanan ve büyük tepki çeken Nazmi Pınar da var.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 15, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

12.03.2019 tarihli resmi gazetede yer alan Bakalar Kurul’u kararında Yurtdışı Turizm Ofislerinde görev yapan personelin sözleşmelerini yenilediğini duyurdu.

Söz konusu personellerin arasında UBP tarafından geçtiğimiz dönem Antalya temsilciliğine atanan ve büyük tepki çeken Nazmi Pınar da var.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık