AktüelEkonomi PolitikSözen: ‘Hadi açalım’ deseniz bile Maraş’ı 1-2 yılda açamazsınız

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Başkanı, Profesör Dr. Ahmet Sözen, Maraş açılımı konusunda 3 yıl önce verdiği röportajından çarpıcı ifadeler, bugüne ışık tutuyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 27, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Başkanı, Profesör Dr. Ahmet Sözen, Maraş açılımı konusunda 3 yıl önce verdiği röportajından çarpıcı ifadeler, bugüne ışık tutuyor.

Ahval Gazetesi, Kıbrıs’ta Türk tarafının gündeme getirdiği Maraş’ın tekrar açılması konusunu Doğu Akdeniz Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Başkanı olan akademisyen Profesör Dr. Ahmet Sözen ile konuştu.

Listen to “Ahmet Sözen: Kıbrıs’ta ‘Hadi açalım’ deseniz bile Maraş’ı 1-2 yılda açamazsınız” on Spreaker.
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık