koronavirusSosyal medyada linç edilen işçi konuştu: “Temaslılar çalışmaya zorlanıyor!”

Az temaslı olduğu gerekçeye karantinaya alınmayan ancak sonrasında pozitife dönüşen Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi çalışanı Olgun Minare, pozitif olduğunu gizlemediğini ve temaslıları çalışmaya mecbur eden idarenin kaos büyüdükten sonra kendisini günah keçisi olarak seçtiğini kaydetti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 18, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

Az temaslı olduğu gerekçeye karantinaya alınmayan ancak sonrasında  pozitife dönüşen Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi çalışanı Olgun Minare, pozitif olduğunu gizlemediğini ve temaslıları çalışmaya mecbur eden idarenin kaos büyüdükten sonra kendisini günah keçisi olarak seçtiğini kaydetti.

Kıbrıs Net Haber’in ulaştığı Olgun Minare, Kemal Oktar ile kendisinin 4 Aralık’ta bazı kişilerle birlikte yemek yediklerini ve Oktar’ın pozitif çıkmasından sonra temaslı olduklarını hastane yönetimi ve bulaş ekibine bildirmelerine rağmen çalışmaya devam etmelerinin istenildiğini belirtti. Minare, bu durumda kendisi gibi temaslı oldukları için karantinaya alınmayıp hastanede çalışmaya mecbur bırakılanların değil, bu kararı üretenlerin suçlu olduğunu kaydetti.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..