AktüelEditoryalEkonomi PolitikGazedda'nın GündemiPolitikaSosyal medyada Eko Gün Boykotu örgütleniyor #EkoMekoYokBoykot

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 1, 2018
Djumba Hotel & Cafe

Büyükkonuk (Kobi Kebir) Belediyesi’nin Bakanı Ahmet Senneroğlu’nun işçileriyle birlikte 22 Ocak tarihinde Afrika gazetesine düzenlenen saldırı olaylarına destek vermelerinden dolayı, önümüzdeki haftalarda yapılacak olan Büyükkonuk EkoGün Festivali’ne yönelik sosyal medyada ciddi bir boykot örgütleniyor.

Animated GIF – Find & Share on GIPHY

Discover & share this Animated GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

 

#EkoMekoYokBoykot etiketi altında boykot çağrısı yapan yüzlerce birey, çeşitli görseller ve sloganlar üreterek yurttaşları ‘ekogüne’ gitmemeye çağırıyor. 

Afrika gazetesine ciddi zarar verilen ve Meclis damına da çıkılarak bayrak açan olayları  toplumun geniş kesimleri tepki ile karşılamış ve hemen ardından büyük bir yürüyüş organize etmişlerdi.

Toplumun farklı kesimleri tarafından sosyal medyadan yapılan boykot çağrısının ne kadar etkili olacağı ise merak konusu.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©