AktüelEditoryalEkonomi PolitikGazedda'nın GündemiPolitikaSosyal medyada Eko Gün Boykotu örgütleniyor #EkoMekoYokBoykot

Büyükkonuk (Kobi Kebir) Belediyesi’nin Bakanı Ahmet Senneroğlu’nun işçileriyle birlikte 22 Ocak tarihinde Afrika gazetesine düzenlenen saldırı olaylarına destek vermelerinden dolayı, önümüzdeki haftalarda yapılacak olan Büyükkonuk EkoGün Festivali’ne yönelik sosyal medyada ciddi bir boykot örgütleniyor. Animated GIF – Find & Share on GIPHY Discover & share this Animated GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.   #EkoMekoYokBoykot etiketi altında boykot çağrısı yapan yüzlerce birey, çeşitli görseller ve sloganlar...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 1, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Büyükkonuk (Kobi Kebir) Belediyesi’nin Bakanı Ahmet Senneroğlu’nun işçileriyle birlikte 22 Ocak tarihinde Afrika gazetesine düzenlenen saldırı olaylarına destek vermelerinden dolayı, önümüzdeki haftalarda yapılacak olan Büyükkonuk EkoGün Festivali’ne yönelik sosyal medyada ciddi bir boykot örgütleniyor.

Animated GIF – Find & Share on GIPHY

Discover & share this Animated GIF with everyone you know. GIPHY is how you search, share, discover, and create GIFs.

 

#EkoMekoYokBoykot etiketi altında boykot çağrısı yapan yüzlerce birey, çeşitli görseller ve sloganlar üreterek yurttaşları ‘ekogüne’ gitmemeye çağırıyor. 

Afrika gazetesine ciddi zarar verilen ve Meclis damına da çıkılarak bayrak açan olayları  toplumun geniş kesimleri tepki ile karşılamış ve hemen ardından büyük bir yürüyüş organize etmişlerdi.

Toplumun farklı kesimleri tarafından sosyal medyadan yapılan boykot çağrısının ne kadar etkili olacağı ise merak konusu.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık