AktüelİnsanYaşamSonay Adem’in ardından – Video

Eski milletvekili, yıllarca CTP bayrağı altında mücadele eden, son yıllarda ise TKP-YG üyesi olarak siyasete devam eden Sonay Adem, bugün son yolculuğuna uğurlandı. Geriye ise dostları ve anıları kaldı. Derviş Güryel’in, Sonay Adem’in yakın arkadaşı Mehmet Seyis ile yaptığı video röportajı yayınlıyoruz.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 30, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Eski milletvekili, yıllarca CTP bayrağı altında mücadele eden, son yıllarda ise TKP-YG üyesi olarak siyasete devam eden Sonay Adem, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Geriye ise dostları ve anıları kaldı. Derviş Güryel’in, Sonay Adem’in yakın arkadaşı Mehmet Seyis ile yaptığı video röportajı yayınlıyoruz.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık