AktüelEkonomi PolitikPolitikaSon Dakika: Vicdani ret yasası Pazartesi Meclis’te

Başbakan Tufan Erhürman, Kanal Sim’de katıldığı programda vicdani ret yasasının Pazartesi günü Meclis’te olacağını ve tartışılmaya başlanacağını açıkladı. Erhürman hükümeti oluşturan dört partinin de yasa tasarısına imzalarını attıklarını ve pazartesi Meclis’te görüşülmeye başlayacağını söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 4, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Başbakan Tufan Erhürman, Kanal Sim’de katıldığı programda vicdani ret yasasının Pazartesi günü Meclis’te olacağını ve tartışılmaya başlanacağını açıkladı.

Erhürman hükümeti oluşturan dört partinin de yasa tasarısına imzalarını attıklarını ve pazartesi Meclis’te görüşülmeye başlayacağını söyledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık