MüzakerelerSiyasi Partiler, Anastasiadias’e İsviçre’de Eşlik Etmeyecek

Kıbrıs’ın güneyinde Ulusal Konsey toplantısından “ortak çizgi” çıkmadı. Saat 10.00’da Nikos Anastasiadis başkanlığında toplanan konseyin toplantısı saat 14.30’da sona erdi. Anastasiadis’in, ekim ayında Mustafa Akıncı ile yaptığı görüşmeler hakkında bilgi verdiği toplantıda İsviçre’de izlenecek stratejiye dair çeşitli fikirler ortaya konuldu ancak fikir birliğine varılamadığı bildirildi. TAK’ın haberine göre toplantıda, siyasi parti başkanlarının Anastasiades’e İsviçre ziyaretinde eşlik etmemesine karar verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 30, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Kıbrıs’ın güneyinde Ulusal Konsey toplantısından “ortak çizgi” çıkmadı.

Saat 10.00’da Nikos Anastasiadis başkanlığında toplanan konseyin toplantısı saat 14.30’da sona erdi.

Anastasiadis’in, ekim ayında Mustafa Akıncı ile yaptığı görüşmeler hakkında bilgi verdiği toplantıda İsviçre’de izlenecek stratejiye dair çeşitli fikirler ortaya konuldu ancak fikir birliğine varılamadığı bildirildi.

TAK’ın haberine göre toplantıda, siyasi parti başkanlarının Anastasiades’e İsviçre ziyaretinde eşlik etmemesine karar verildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık