AktüelİnsanŞiddete Karşı Kadın-Barış-Özgürlük Foto-Video

“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü” nedeniyle Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu bileşenleri ve destekleyen örgütler tarafından Lefkoşa Dereboyu’nda yürüyüş gerçekleştirdi. Kermiya trafik ışıklarında buluşup Meclis önünde tamamlanan yürüyüşte örgütler adına ortak açıklama okundu. Meclis önünde polis engeli ile karşılaşan eylemciler, aralarında bulunan Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı’nın girişimleriyle polis barikatını aşarak açıklamada bulundular.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 25, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma Günü” nedeniyle Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Platformu bileşenleri ve destekleyen örgütler tarafından Lefkoşa Dereboyu’nda yürüyüş gerçekleştirdi.

Kermiya trafik ışıklarında buluşup Meclis önünde tamamlanan yürüyüşte örgütler adına ortak açıklama okundu. Meclis önünde polis engeli ile karşılaşan eylemciler, aralarında bulunan Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı’nın girişimleriyle polis barikatını aşarak açıklamada bulundular.

tcep

tcep12

tcep13

tcep3

tcep4

tcep6

tcep5

tcep8

tcep7

tcep9

tcep10

tcep11

tcep1

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık