AktüelGazedda'nın GündemiSeyrüsefer eyleminin ikincisi gerçekleşiyor

Geçtiğimiz hafta Sosyal Medya'da örgütlenerek binleri sokağa çıkarmayı başaran "Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok" eyleminin ikincisi gerçekleşiyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 22, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

Geçtiğimiz hafta Sosyal Medya’da örgütlenerek binleri sokağa çıkarmayı başaran “Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok” eyleminin ikincisi gerçekleşiyor.

“Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok” eylemcileri ikinci kez sokağa inmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz hafta yaptıkları eylemle ses getirmeyi başaran ancak hükümetten talepleri konusunda olumlu bir yanıt alamayan eylemciler, 27 Ocak Pazartesi akşamı bir kez daha eylem düzenleme kararı aldı.

Konuyla ilgili dün sabah saatlerinde bir anket açılmış ve grup üyelerinden ortak bir saat belirleme konusunda fikir alışverişi talebinde bulunulmuştu.

Bu çerçevede, grubun kurucularından Fikri Maraşalı, Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok grubu üzerinden yaptığı açıklamada, ankete katılan çoğunluğun ikinci eylemin 27 Ocak Pazartesi akşamı 18.30’da yapılmasının kararlaştırıldığını belirtti.

Eylemin yeri ve içeriği ile ilgili bilgilendirmenin önümüzdeki günlerde sayfa aracılığıyla yapılması bekleniyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık