AktüelMedya Odası“Seviyesi bu kadar düşük bir insana aynı seviyede cevap vermemiz mümkün değildir”

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası (El-Sen), basın emekçilerinin yürüyüşüne ve bundan sonraki mücadelelerine maddi manevi her türlü desteği, Basın-Sen üzerinden vereceklerini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 1, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Çalışanları Sendikası (El-Sen), basın emekçilerinin yürüyüşüne ve bundan sonraki mücadelelerine maddi manevi her türlü desteği, Basın-Sen üzerinden vereceklerini duyurdu.

Sendika adına açıklamada bulunan El-Sen Genel Başkanı Kubilay Özkıraç şunları kaydetti:  

“Bazı insanların Erhan Arıklı’ nın gerek basın emekçilerine gerekse de Sendikamıza ve Başkanına karşı kullandığı üsluba şaşırmalarına şaşırdığımızı belirtmek isteriz.

Bahse konu şahsın gerçek yüzü ve karakteri budur. Geçmişte kendi gibi düşünmeyen insanların dilinde sigara söndüreceğini yazan da, onlara “it” diye hitap eden de bu şahıstı. O nedenle “lan” kelimesi Arıklı için karşısındakine kullandığı bir “iltifat” olarak algılanmalıdır aksi takdirde haksızlık etmiş olursunuz!”

Seviyesi bu kadar düşük bir insana ayni seviyede cevap vermemiz mümkün değildir. Zaten söyledikleriyle yaptıklarının tam ters olduğunu halkımızın da fark ettiği Arıklı’ ya gereken cevabı yine halkımız verecektir. Biz ise her yaptığı yanlışta karşısında olmaya devam edeceğiz.

Bu bağlamda bugün saat 18:00’ da basın emekçilerinin yürüyüşüne ve bundan sonraki mücadelelerine maddi manevi her türlü desteği yoldaş sendikamız Basın-Sen üzerinden vereceğimizi duyurur, ifade özgürlüğünün onurumuz olduğunu belirtiriz.”

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık