AktüelGazedda'nın GündemiSennaroğlu bu kez şiddet tehdidinden tutuklandı

Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu bu kez şoförü ile birlikte şiddet kullanma tehdidi suçlaması ile tutuklandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 18, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Büyükkonuk Belediye Başkanı Ahmet Sennaroğlu bu kez şoförü ile birlikte şiddet kullanma tehdidi suçlaması ile tutuklandı.

Kıbrıs Postası’ndan Nadire Bahadi’nin haberine göre, Sennaroğlu’nun, aralarında kendisini eleştirdiği gerekçesi ile tartışma çıkan H.İ’i”kafanıza kurşun sıkacam” demek sureti ile tehdit ettiği öğrenildi.

Haberin tamamını okumak için tıklayın

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft