AktüelEkonomi PolitikPolitikaSenin: “Bu partiye gönül verenlerin bunu sineye çekmesini kimse beklemesin”

HP Genel Sekreteri Yenal Senin, Serdar Denktaş’ın da isminin geçtiği devlet arazisinin kiralanmasıyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu. Senin,”Bakan yakınlarına devlet arazisi verilmesiyle uğraşmak hem bizim hem de kanaatimce toplumun ağrına gidiyor. Bu partiye gönül verenlerin bunu sineye çekmesini kimse beklemesin” ifadelerini kullandı.    
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 7, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

HP Genel Sekreteri Yenal Senin, Serdar Denktaş’ın da isminin geçtiği devlet arazisinin kiralanmasıyla ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklamada bulundu.

Senin,”Bakan yakınlarına devlet arazisi verilmesiyle uğraşmak hem bizim hem de kanaatimce toplumun ağrına gidiyor. Bu partiye gönül verenlerin bunu sineye çekmesini kimse beklemesin” ifadelerini kullandı.

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık