AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaŞener Levent, Tayyip Erdoğan’a dava açtı

Afrika gazetesi genel yayın yönetmeni Şener Levent, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dava açtı. Gazete davayı bugün manşetinden duyurdu. 22 Ocak olaylarının ‘azmettiricisi’ gerekçesiyle dava açtıklarını duyuran gazete, davanın nasıl tebliğ edileceğinin merak konusu olduğunu da belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 18, 2018
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Afrika gazetesi genel yayın yönetmeni Şener Levent, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a dava açtı. Gazete davayı bugün manşetinden duyurdu.

22 Ocak olaylarının ‘azmettiricisi’ gerekçesiyle dava açtıklarını duyuran gazete, davanın nasıl tebliğ edileceğinin merak konusu olduğunu da belirtti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık