PolitikaSendikalar Mesai Saatlerinde Yapılan Değişikliği Tanımadı -Video-

Kamuda yetkili 3 sendika, UBP-DP azınlık hükümetinin okul ve kamudaki mesai saatleri değişikliği ile ilgili kararının ardından basın toplantısı düzenledi. 3 sendika, hükümetin mesai saatleri ile ilgili yeni düzenlemesini tanımadığını duyurdu. Öğretmenler Sendikası (KTÖS), Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) ve Amme Memurları Sendikası (KTAMS) basın toplantısında mesai saatleri düzenlemesi ve maaş kesintisi önerisini değerlendirdi. Basın toplantısında KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel ile KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan yaptıkları açıklamalarda hükümetin kış saatine geçmek...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 3, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kamuda yetkili 3 sendika, UBP-DP azınlık hükümetinin okul ve kamudaki mesai saatleri değişikliği ile ilgili kararının ardından basın toplantısı düzenledi. 3 sendika, hükümetin mesai saatleri ile ilgili yeni düzenlemesini tanımadığını duyurdu.

Öğretmenler Sendikası (KTÖS), Orta Eğitim Öğretmenler Sendikası (KTOEÖS) ve Amme Memurları Sendikası (KTAMS) basın toplantısında mesai saatleri düzenlemesi ve maaş kesintisi önerisini değerlendirdi.

Basın toplantısında KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil, KTOEÖS Başkanı Tahir Gökçebel ile KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan yaptıkları açıklamalarda hükümetin kış saatine geçmek yerine mesai saatlerinde değişikliğe gitme kararını tanımadıklarını duyurarak öğretmen ve memurların eski mesai saatlerine göre işlerinin başlarında olacağı belirttiler.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık