AktüelEkonomi PolitikSendikal Platform: Demokrasi ve irade için yürüyeceğiz

Sendikal Platform yarın akşam gerçekleşecek Demokrasi ve İrade Yürüyüşü'ne destek belirtti. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 9, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Sendikal Platform yarın akşam gerçekleşecek Demokrasi ve İrade Yürüyüşü’ne destek belirtti. Konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

Demokrasimize, irademize yapılan müdahaleler kabul edilemezdir.

Yapmış olduğumuz toplantılarda tüm yurtsever kesimlerle birlikte mücadele kararlılığımız vardır.

Kendi kendimizi yönetme irademizin hayat bulması için gelecek günlerde Sendikal Platform çatısı altındaki sendikaların, siyasi parti ve sivil toplum örgütlerinin oluşturacağı Bu Memleket Bizim Platformu (BMBP) çatısı altında mücadelemizi yükseltme kararlılığındayız.

Kıbrıs Türk Toplumunun uluslararası hukuka göre sahip olduğu haklarının ve statüsünün Kıbrıs’ta bir çözümle uluslararası toplumun parçası olabilmesi için ısrarlı mücadelemiz devam edecektir.

Bu doğrultuda 10 Kasım 2020 Salı günü (Yarın) saat 18:00’da Lefkoşa Dereboyu’nda başlayacak olan “Demokrasi ve İrade Yürüyüşü”nde biz de olacağız.

Kamuoyuna duyurulur.

Sendikal Platform

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık