AktüelGazedda'nın GündemiSedat Peker, Kutlu Adalı cinayeti için Mehmet Ağar’ı işaret etti

AKP iktidarı ile arası bozulan mafya Sedat Peker yayımladığı videoda 1996’da yaşanan Kutlu Adalı cinayeti hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 6, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AKP iktidarı ile arası bozulan mafya Sedat Peker yayımladığı videoda 1996’da yaşanan Kutlu Adalı cinayeti hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Hakkında “organize suç örgütü yöneticisi ve üyesi olmak” suçlamasıyla soruşturma yürütülen Sedat Peker, 56 dakikalık yeni bir açıklamada bulundu. Peker, ilk videoda hakkında iddialarda bulunduğu Mehmet Ağar ve Korkut Eken’i işaret ederek, “İlerleyen videolarda 1996’da Kıbrıs’ta faili meçhul bir şekilde öldürülen Kutlu Adalı’yı konuşacağız. Beni aşağıladınız, beni küçültemezsiniz” dedi.

Peker, ” Sayın derin devletimizin başı, sayın Mehmet Ağar’la 1996’da Kıbrıs’ta faili meçhul bir şekilde öldürülen Kutlu Adalı’yı konuşacağız. Ama Korkut Eken’i de alacağız. Bu sefer o da olacak, üçümüz konuşacağız” dedi.

İlgili bölümü 44’üncü dakikadan sonra izleyebilirsiniz.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık