koronavirusSeçimler sağlığa zararlıdır

Siyasi parti ve liderliklerin, Cumhurbaşkanı adayı olan kişilerin Ekim'de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmaları başlattı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 7, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Siyasi parti ve liderliklerin, Cumhurbaşkanı adayı olan kişilerin Ekim’de yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için çalışmaları başlattı. Yeniden koronavirüs hastalarının görülmeye başladığı Kıbrıs’ın kuzeyinde, doktorların yaptığı tüm uyarılara rağmen adayların sosyal mesafe ve uyarıları dikkate almadığı gözlemleniyor.

Kıbrıs’ın kuzeyinde 1 Temmuz’da uçuşların başlamasının ardından koronavirüs testi pozitif olan bireyler de Kıbrıs’a gelmeye başladı. Hastane kapasitesinin dolduğu ve hastalığı ağır bir şekilde geçirebilecek insanların ciddi risk altında olduğu Kıbrıs’ın kuzeyinde, Ekim ayında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimi için de çalışmalar başladı.

Seçime girecek olan adaylar, hem kendi sağlıklarını hem de destekçilerinin sağlığını hiçe sayarak, kalabalık ortamlarda toplantılar düzenliyor.

Bilindiği üzere kapıların açıldığı 1 Temmuz tarihinden itibaren Kıbrıs’ın kuzeyinde toplam 55 vaka görüldü.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık