AktüelMedya OdasıSavcılık soruşturma başlatılmasını istedi

6 Temmuz 1996 günü evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden gazeteci Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili ortaya çıkan yeni ifadeler üzerine Lefkoşa Polis Müdürlüğü‘nden bir subayın cinayeti soruşturmak için görevlendirildiği öğrenildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 29, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

6 Temmuz 1996 günü evinin önünde uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden gazeteci Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili ortaya çıkan yeni ifadeler üzerine Lefkoşa Polis Müdürlüğü‘nden bir subayın cinayeti soruşturmak için görevlendirildiği öğrenildi.

Kıbrıs Postası’nda yer alan habere göre, Sedat Peker‘in yaptığı açıklamalar sonrası ortaya çıkan yeni ifadeler sonrası bir kez daha gündeme gelen cinayetle ilgili KKTC savcılık makamının polise soruşturmanın başlatılmasıyla ilgili istekte bulunduğu ve bunun üzerine Lefkoşa Polis Müdürlüğü’nden bir subayın cinayetle ilgili başlatılan soruşturmaya atandığı belirtildi.

Haberin devamı için TIKLAYINIZ!

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık