Ekonomi PolitikPolitikaŞansal’a sözlü saldırıda bulunanlar hakkında yasal işlem başlatıldı

MDP Genel Başkanı Büsküvütçü ve Genel Sekreteri Atai, moda tasarımcısı Barbaros Şansal’ı sözlü tehdit ettikleri gerekçesiyle polis tarafından haklarında yasal işlem başlatıldı. Polis Basın Subaylığı açıklamasında  itale-i lisan ve uygunsuz tavır hareket suçlarından saldırganlar hakkında dava getirildiğini bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 6, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

MDP Genel Başkanı Büsküvütçü ve Genel Sekreteri Atai, moda tasarımcısı Barbaros Şansal’ı sözlü tehdit ettikleri gerekçesiyle polis tarafından haklarında yasal işlem başlatıldı.

Polis Basın Subaylığı açıklamasında  itale-i lisan ve uygunsuz tavır hareket suçlarından saldırganlar hakkında dava getirildiğini bildirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık