AktüelGazedda'nın GündemiSaner, seçilmediği kurultayda, destek için teşekkür etti

Ulusal Birlik Partisi’nin demokratik olmayan, Olağanüstü Genel Kurultayı'nda Parti Genel Başkanlığı’na Ersan Saner getirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 20, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Ulusal Birlik Partisi’nin demokratik olmayan, Olağanüstü Genel Kurultayı’nda Parti Genel Başkanlığı’na Ersan Saner getirildi.

Lefkoşa Elysium Park Salonu’nda saat 12.00’de gerçekleştirilen 12. Olağanüstü UBP Kurultayı’nda tek aday olan Başbakan ve UBP Genel Başkan Vekili Ersan Saner UBP Genel Başkanı ilan edildi.

Divan oluşumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Kurultay’da divan başkanı Zorlu Töre, tek aday olan Ersan Saner’i UBP Genel Başkanı ilan etti.

UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ersan Saner yaptığı konuşmada, şahsına gösterilen güven ve verilen destek için teşekkür etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık