AktüelGazedda'nın GündemiSaner bir konuşmasında 4 kez “anavatan” dedi

"Anavatan" demeden duramayan atanmış Başbakan Ersan Saner, ekonomi ile ilgili açıklamalarda bulunduğu BRT ekranlarında en az 4 kez “anavatan” kelimesini kullandı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 15, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

“Anavatan” demeden duramayan atanmış Başbakan Ersan Saner, ekonomi ile ilgili açıklamalarda bulunduğu BRT ekranlarında en az 4 kez “anavatan” kelimesini kullandı.

Başbakanlığını borçlu olduğu anavatanına şükranlar sunmadan herhangi bir konuşma yapamayan atanmış Başbakan Ersan Saner, bugün Merkez Bankası ile yaptığı görüşmeyle alakalı katıldığı BRT ekranlarında da hızını alamayıp 4 kez “anavatan” ifadesi kullandı.

Saner’in katıldığı yayında “anavatan” diyerek kurduğu cümleler şöyle:

* 2021 yılı Mali Ekonomik Paketi ile ilgili de çalışmaların sürdüğüne işaret eden Başbakan Saner, ihtiyaç olması halinde yeni birtakım daha düzenlemeler yapıp reel sektörü destekleyebileceklerini ve sorunu en kısa sürede Anavatan Türkiye Cumhuriyeti ile işbirliği içerisinde çözeceklerini söyledi.

* Saner “Güney Kıbrıs Avrupa Birliğinden 70 bin aşı almış durumundadır. Biz Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’nden bugüne kadar 80 bin aşıyı getirip aşılama programımız çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bir kez daha Anavatan Türkiye Cumhuriyeti’ne teşekkür etmek istiyorum” dedi.

* Anavatan Türkiye Cumhuriyeti ile imzaladıkları protokolleri de Cumartesi günü muhalefet partilerine ulaştırdıklarını söyleyen Başbakan Ersan Saner, şeffaf davranışlarından asla vazgeçmeyeceklerini vurguladı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık