koronavirusSaner başka söyledi Resmi Gazete kararı başka

Bakanlar Kurulu‘nun Resmi Gazete‘de yayımlanan yeni kararına göre, testlerin atanmış Başbakan Ersan Saner‘in dediğinin aksine herkese ücretli olacağı yazıyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 26, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bakanlar Kurulu‘nun Resmi Gazete‘de yayımlanan yeni kararına göre, testlerin atanmış Başbakan Ersan Saner‘in dediğinin aksine herkese ücretli olacağı yazıyor.

Resmi Gazete’de yayımlanan yeni kararda, PCR ve Antijen testlerine ücret ödeyecek olanlar ‘Tüm kişiler’ olarak ifade edildi.

Bu durumda Saner’in ‘Aşısız olanlar ücretli ödeyecek’ sözlerinin aksine aşılı/aşısız herkes PCR için 100 TL, Antijen için ise 40 TL ödeyecek.

Ayrıca Başbakanlık resmi sitesinde de, testlerin ‘aşısızlara’ ücretli olacağı duyurulmuştu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık