AktüelPolitikaSandıklarda oy kullanamayanlar var

AP seçimlerinde oy verme işlemi sürerken, sandıklarda oy kullanamayan Kıbrıslı Türkler de olduğu bilgisine ulaşıldı. Bazı Kıbrıslı Türkler Lefkoşa’daki sandıklardan kayıtlarda gözükmediğinden dolayı oy vermeden geri dönmekte. Geçen seçimlerde oy kullanmasına rağmen bu seçimlerde oy kullanamayan Kıbrıslı Türklerin de olduğu öğrenildi. Seçimde görev alan yetkililer oy kullanamayanların sandık başında itiraz dilekçesi doldurabileceklerini ve itirazlarını iletebileceklerini ifade etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 26, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

AP seçimlerinde oy verme işlemi sürerken, sandıklarda oy kullanamayan Kıbrıslı Türkler de olduğu bilgisine ulaşıldı. Bazı Kıbrıslı Türkler Lefkoşa’daki sandıklardan kayıtlarda gözükmediğinden dolayı oy vermeden geri dönmekte.

Geçen seçimlerde oy kullanmasına rağmen bu seçimlerde oy kullanamayan Kıbrıslı Türklerin de olduğu öğrenildi.

Seçimde görev alan yetkililer oy kullanamayanların sandık başında itiraz dilekçesi doldurabileceklerini ve itirazlarını iletebileceklerini ifade etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık