AktüelGazedda'nın Gündemi“Sandığa gitmeyen seçmenin verdiği mesaj iyi okunmalı”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) MYK üyesi Mehmet Harmancı, sandığa gitmeyen seçmenin yansıttığı sonuçların iyi okunması gerektiğini belirterek, ülkeyi çok zor bir ekonomik sürecin beklediğini kaydetti.
Gazedda KıbrısOcak 24, 2022
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) MYK üyesi Mehmet Harmancı, sandığa gitmeyen seçmenin yansıttığı sonuçların iyi okunması gerektiğini belirterek, ülkeyi çok zor bir ekonomik sürecin beklediğini kaydetti.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Harmancı, seçim sonuçlarının tüm ülkeye hayırlı olmasını dileyerek, çok zor bir ekonomi ile atılacak adımların acıtacağı bir dönem olacağını söyledi.

Harmancı, “Elbette geniş bir değerlendirme ile tüm sonuçların analizi yapılmalı, sandığa giden ve sandığa gitmeyen tüm seçmenin süreç boyunca ve sandık sonuçlarına yansıttığı mesaj iyi okunmalı. Seçimden başarılı ile çıkan partileri kutluyorum” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık