AktüelKitapYaşamSanayi Holding ve Dev İş kitabı tanıtıldı

Sanayi Holding ve Dev İş kitabı dün yoğun katılımlı bir etkinlikle Dev-İş lokalinde tanıtıldı. Gecede kitabın yazarı Fatma Türkoğlu, kitabı yayına hazırlayan Münür Rahvancıoğlu ve Dev-İş Başkanı Hasan Felek de birer konuşma yaptı. Ardından ise etkinlik sorular ve imza ile sonuçlandı. Bir sonraki etkinlik 16 Mayıs Perşembe Omorfo Khora’da gerçekleşecek.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 14, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Sanayi Holding ve Dev İş kitabı dün yoğun katılımlı bir etkinlikle Dev-İş lokalinde tanıtıldı. Gecede kitabın yazarı Fatma Türkoğlu, kitabı yayına hazırlayan Münür Rahvancıoğlu ve Dev-İş Başkanı Hasan Felek de birer konuşma yaptı.

Ardından ise etkinlik sorular ve imza ile sonuçlandı.

Bir sonraki etkinlik 16 Mayıs Perşembe Omorfo Khora’da gerçekleşecek.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık