AktüelkoronavirusSağlık Teknik Komitesi barikatların açılması konusunu görüşüyor

"epidemiyolojik kriterler üzerine görüş teatisi"
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İki Toplumlu Sağlık Teknik Komitesi’nin Kıbrıslırum eş başkanı Leonidas Filaktou, Komitenin epidemiyolojik şartlar üzerinde barikatlardaki geçiş noktalarının açılması konusunu görüştüğünü söyledi.

Kıbrıs Haber Ajansı’na açıklamada bulunan Filaktou, “teknik komite olarak görüştük; geçiş noktalarının açılması konusunu ele aldık ve şu an uygulanması gereken epidemiyolojik kriterler üzerine görüş teatisinde bulunuyoruz” dedi.

Filaktou, komitenin son görüşmesinde her iki taraftan uzmanlar/epidemiyolojistlerin katıldığını belirtti.

Filaktou,  “her iki taraftan uzmanlar katıldı ve geçiş noktaların aşamalı olarak açılması konusunda ortak kriterleri görüştük” dedi ve kararın epidemiyolojik kriterlere bağlı olduğuna işaret etti.

Filaktou, teknik komitenin yakın zamanda yeniden bir araya geleceğini ifade ederek uzmanlar durumu değerlendikten sonra detayların ele alınacağını belirtti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık