koronavirusSaçma sapan açıklamalar sürüyor!

Atanmış Başbakan Ersan Saner, BRT’de katıldığı özel yayında Ali Pilli’nin görevden alınmasıyla ilgili olarak saçma sapan bir gerekçe sundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 20, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Atanmış Başbakan Ersan Saner, BRT’de katıldığı özel yayında Ali Pilli’nin görevden alınmasıyla ilgili olarak saçma sapan bir gerekçe sundu.

Atanmış Başbakan Ersan Saner, Pilli’yi yorulduğu için görevden aldığını ifade ederek, bunu kendisine dolaylı olarak söylediğini ifade etti.

Saner’in açıklamasında, Ali Pilli’nin bu yönde bir talebi olmadığını da ifade ederek, Pilli’nin yorgunluğunu çok net bildiğini ve kendisini de “Başbakan” olarak böyle bir değişikliğe gittiğini kaydetti.

Gelen tepkileri kendisinin göğüsleyeceğini de söyleyen Saner, UBP içinde herkesin her görevi yapabilecek nitelikte olduğunu kaydetti.

Sorumluluğun kendinde olduğunu da ifade eden Saner, Pilli ile dün görüştüklerini ve dolaylı olarak konu hakkında bilgisi olduğunu söyledi.

Görevden almayla ilgili doğru dürüst bir açıklamaya ihtiyaç duyan halk ise, umutsuz bekleyişini sürdürüyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık