koronavirusRusya İtalya’ya tıbbi yardım gönderiyor

Rusya Hükümeti, İtalya’ya koronavirüsle mücadele kapsamında tıbbi yardım gönderme kararı aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 22, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Rusya Hükümeti, İtalya’ya koronavirüsle mücadele kapsamında tıbbi yardım gönderme kararı aldı.

Rusya Savunma Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, Rus ordusunun Devlet Başkanı Vladimir Putin’den bir emir aldıktan sonra yeni koronavirüsle savaşmasına yardımcı olmak için Pazar gününden itibaren İtalya’ya tıbbi yardım göndermeye başlayacağını söyledi.

Putin’in Cumartesi günü İtalya Başbakanı Giuseppe Conte ile görüştüğü ve İtalya’ya yardım etmek için mobil dezenfekte aracı ve uzman göndermeyi teklif ettiği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft