AktüelEkonomi PolitikPolitikaRoger Waters’tan Maduro’ya destek: “Elinizi Venezüella’dan çekin”

Pink Floyd’un efsanevi solisti Roger Waters, Twitter’dan yaptığı açıklamada ABD’ye ‘Venezüella’dan elini çek’ çağrısı yaparak Maduro’ya destek verdi. Muhalif kimliğiyle bilinen Waters’ın Twitter’dan paylaştığı mesajda ”Roger’dan bir not: Venezüellalılar gerçek bir demokrasiye sahip. Onları rahat bırakın. Dünyanın ½ 1’inin buradaki petrolü yağmalamasını engelleyin. Bu deliliği durdurun. Venezüella’dan elinizi çekin. Trump’ın Venezüella darbesine son!” ifadelerini kullanarak ABD müdahalesini protesto eylemine çağrı yaptı.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 6, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Pink Floyd’un efsanevi solisti Roger Waters, Twitter’dan yaptığı açıklamada ABD’ye ‘Venezüella’dan elini çek’ çağrısı yaparak Maduro’ya destek verdi.

Muhalif kimliğiyle bilinen Waters’ın Twitter’dan paylaştığı mesajda ”Roger’dan bir not: Venezüellalılar gerçek bir demokrasiye sahip. Onları rahat bırakın. Dünyanın ½ 1’inin buradaki petrolü yağmalamasını engelleyin. Bu deliliği durdurun. Venezüella’dan elinizi çekin. Trump’ın Venezüella darbesine son!” ifadelerini kullanarak ABD müdahalesini protesto eylemine çağrı yaptı.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık