AktüelMüzikYaşamRobert Plant ve David Gilmour podcast yapacak

Robert Plant ve David Gilmour bu kez podcaster olarak geri dönüyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 30, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Plant’ın “Digging Deep” başlıklı gösterisi, iTunes, Spotify, Deezer, YouTube ve Acast dahil olmak üzere tüm büyük paylaşım platformları aracılığıyla 3 Haziran’da başlıyor. Gilmour ise, 3 podcast programı ile açık artırma ile yardım satışı yapacak.

Eski Led Zeppelin vokalisti Plant’ın podcastlarında müzikal yolculuğuna odaklanmayı planlandığı açıklandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Plant, “kayıt yapmak çok kişisel bir deneyim” diyerek, kayıt ortamından uzaklaştığı için çok üzüntülü olduğunu ama şimdi yaptığı kayıtlara dönüp baktığında hayret ettiğini kaydetti.

Plant programında, “oradan ve buradan birkaç şarkı seçeceğini söyleyerek farklı bir çalma listesi vaat ediyor.

Gilmour, satacağı gitarları “ticaretin araçları” olarak tanımlayarak, gitarların kendisine çok iyi hizmet ettiğini kaydetti. Satılacak olan gitarlar arasında Gilmour’un efsanevi gitarı siyah Stratocaster de var.

Gilmour’un podcast fragmanını aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık