Temas“Reunite_Cy” Projesinden Gençlere Açık Çağrı

Bir yeniden yakınlaşma projei olan ‘Reunite_Cy’, kış dönemi için çağrıda bulunuldu. Açıklamada tüm gençlere projeye katılım çağrısı yapıldı. Açıklamada şunlar kaydedildi: Reunite_cy EDON ve CTP Gençlik Örgütünün organize ettiği iki toplumlu bir inisiyatif olup, her iki toplumdan da gençlere birbirlerini arkadaşça ağırlama fırsatını sunan bir projedir. Proje süresince katılımcılar adamızla ilgili politik,sosyal ve kültürel yönde olan belirli görevleri tamamlamaları beklenmektedir. Projenin esas amacı Kıbrıslı gençlerin adanın yeniden yakınlaşma çalışmalarına aktif olarak katkı koyabilmeleri adına bir...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 7, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Bir yeniden yakınlaşma projei olan ‘Reunite_Cy’, kış dönemi için çağrıda bulunuldu. Açıklamada tüm gençlere projeye katılım çağrısı yapıldı.

Açıklamada şunlar kaydedildi:

Reunite_cy EDON ve CTP Gençlik Örgütünün organize ettiği iki toplumlu bir inisiyatif olup, her iki toplumdan da gençlere birbirlerini arkadaşça ağırlama fırsatını sunan bir projedir. Proje süresince katılımcılar adamızla ilgili politik,sosyal ve kültürel yönde olan belirli görevleri tamamlamaları beklenmektedir.

Projenin esas amacı Kıbrıslı gençlerin adanın yeniden yakınlaşma çalışmalarına aktif olarak katkı koyabilmeleri adına bir platform görevi görmektir. Yaşayacakları deneyimlerle katılımcıların adamızı yeniden birleştirmeye yönelik olan mücadele ruhunu yükseltmeyi hedefliyoruz.

Katılımcıların 16-30 yaş arası olması ve 6-15 Ocak tarihi arasındaki haftasonlarında (7-8 Ocak ve 14-15 Ocak) misafir etmeye ve edilmeye uygun olmaları gerekmektedir.

Online başvuru formu aşağıdaki linkte bulunabilir: https://goo.gl/forms/KAwUWsjLfbkFe1cq1 

Facebook sayfamız olan @reunitecy’ı ziyaret ederek veya #reunite_cyhashtag’ına giderek daha fazla bilgi elde edebilirsiniz. Tüm sorularınızı sayfamıza direk mesaj olarak atabilirsiniz.

https://www.facebook.com/reunitecy/

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık