koronavirusRestoran, cafe ve barlar birer birer kapatıyor

Hükümetin 1 Temmuz'da aldığı kapıların karantinasız bir şekilde açılması kararının ardından, ülke genelinde birçok restoran, cafe ve bar kapatma kararı aldı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 8, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Hükümetin 1 Temmuz’da aldığı kapıların karantinasız bir şekilde açılması kararının ardından, ülke genelinde birçok restoran, cafe ve bar kapatma kararı aldı.

Ekonominin büyüyeceği iddiasıyla 1 Temmuz’da karantinasız olarak kapıları Türkiye’ye açan hükümet, birçok iş yerini batma tehlikesiyle karşı karşıya bıraktı. Ülkenin her yerinde sanatsal etkinlikler iptal edilirken, cafe, restoran ve barların da hükümet henüz bu yönde bir karar almamasına rağmen kapatmaya başladığı gözlemleniyor.

Salgın sebebiyle risk teşkil ettiği için kapatmaya başlayan esnaf, tekrar açıp açamayacağını bilmiyor.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık