MüzikYaşamRammstein hayranlarına müjde

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 6, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Alman ekip bu ilkbaharda hem turne hem de albümle seyirci karşısına çıkacak.

En son 2009’da Liebe ist für alle da ile albüm çalışması yapan Rammstein’ın gitaristi Richard Z. Kruspe önceki gün Kerrang’a verdiği röportajında albümün tamamen bittiğini fakat adı ile çıkış tarihinin ilerleyen günlerde açıklanacağını duyurdu. Nisan ayında başlayacak olan turne ile birlikte satışa sunulması beklenen 7 numaralı stüdyo albümü için beş tane video klip hazırlanacağını da yine röportajda öne çıkan bilgiler arasında.

1994’ten bu yana müzik yapan ve ilk albümü Herzeleid’ı 1995 yılında piyasaya süren Rammstein, daha sonra Sehnsucht (1997), Mutter (2001), Reise, Reise (2004), Rosenrot (2005) ve Liebe ist für alle da (2009) adlı beş albüm daha yayımlamış fakat son 10 yıllık dönemi sadece eski parçalar için çekilen videolar, bir konser albümü (Rammstein: Paris) ve derleme bir albümle (Made in Germany 1995–2011) ile geçirmişti.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©