AktüelMüzakerelerPutin, Tsipras’la Kıbrıs Sorununu Görüştü

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras’la Suriye krizi ve Kıbrıs sorununun çözümünü ele aldı. Sputnik’te yer alan habere göre Kremlin’den yapılan açıklamada “İkili Suriye’deki durum ve Kıbrıs sorununun çözümü de dahil olmak üzere uluslararası konuları ele aldı” ifadeleri kullanıldı. Açıklamada ayrıca Tsipras’ın Putin’e Karadeniz’de düşen Rus uçağı Tu-154’te hayatını kaybedenler için başsağlığı dilediği kaydedildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 29, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Yunanistan Başbakanı Aleksis Tsipras’la Suriye krizi ve Kıbrıs sorununun çözümünü ele aldı.

Sputnik’te yer alan habere göre Kremlin’den yapılan açıklamada “İkili Suriye’deki durum ve Kıbrıs sorununun çözümü de dahil olmak üzere uluslararası konuları ele aldı” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada ayrıca Tsipras’ın Putin’e Karadeniz’de düşen Rus uçağı Tu-154’te hayatını kaybedenler için başsağlığı dilediği kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık